Archiwum

Zaproszenie na konferencję "Technologie Informacyjno-Komunikacyjne w edukacji włączającej osoby niepełnosprawne wzrokowo"

Fundacja Szansa Dla Niewidomych, Akademia Pedagogiki Specjalnej, Miesięcznik „Dyrektor Szkoły” oraz kwartalnik „Przed Szkołą. Poradnik Dyrektora Przedszkola” organizuje wspólnie konferencję „Technologie Informacyjno-Komunikacyjne w edukacji włączającej osoby niepełnosprawne wzrokowo”, która odbędzie się 10 kwietnia 2014 r. w siedzibie Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Choinka BożonarodzeniowaBez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt!

Problemy z dostępem do witryny

W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi oraz zmianami wprowadzanymi przez administratorów serwera, na którym znajduje się strona, mogą występować chwilowe problemy z dostępem do witryny.

III edycja Konkursu "Magiczna Europa" została zakończona

Zakończył się finał III edycji konkursu „Magiczna Europa 2012″ dla młodzieży z dysfunkcjami wzroku lub słuchu, uczącej się na terenie aglomeracji warszawskiej.

Konkurs "Magiczna Europa" - głosuj na zdjęcie "Balonowe serce"

Prowadzona jest III edycja konkursu „Magiczna Europa 2012″ dla młodzieży z dysfunkcjami wzroku lub słuchu, uczącej się na terenie aglomeracji warszawskiej.

Koniec składania wniosków o dofinansowanie w ramach programu "Aktywny Samorząd"

Dnia 1 października 2012 roku skończył się nabór wniosków osób niepełnosprawnych o dofinansowanie zakupów w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd”.

Aktywny Samorząd - nowy program działań na rzecz osób niepełnosprawnych

Od 2012 roku Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych uruchomił program "Aktywny Samorząd", w ramach którego część swoich zadań przekazał samorządom powiatowym, m.in.

Program PFRON "Komputer dla Homera"

Jednym z programów Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wspierających osoby niewidome i niedowidzące jest program "Komputer dla Homera".

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer