This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
warning: Creating default object from empty value in /profiles/a/an/ani/aniridia/aniridia.cba.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Archiwum

Zaproszenie na konferencję "Technologie Informacyjno-Komunikacyjne w edukacji włączającej osoby niepełnosprawne wzrokowo"

Fundacja Szansa Dla Niewidomych, Akademia Pedagogiki Specjalnej, Miesięcznik „Dyrektor Szkoły” oraz kwartalnik „Przed Szkołą. Poradnik Dyrektora Przedszkola” organizuje wspólnie konferencję „Technologie Informacyjno-Komunikacyjne w edukacji włączającej osoby niepełnosprawne wzrokowo”, która odbędzie się 10 kwietnia 2014 r. w siedzibie Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Choinka BożonarodzeniowaBez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt!

Problemy z dostępem do witryny

W związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi oraz zmianami wprowadzanymi przez administratorów serwera, na którym znajduje się strona, mogą występować chwilowe problemy z dostępem do witryny.

III edycja Konkursu "Magiczna Europa" została zakończona

Zakończył się finał III edycji konkursu „Magiczna Europa 2012″ dla młodzieży z dysfunkcjami wzroku lub słuchu, uczącej się na terenie aglomeracji warszawskiej.

Konkurs "Magiczna Europa" - głosuj na zdjęcie "Balonowe serce"

Prowadzona jest III edycja konkursu „Magiczna Europa 2012″ dla młodzieży z dysfunkcjami wzroku lub słuchu, uczącej się na terenie aglomeracji warszawskiej.

Koniec składania wniosków o dofinansowanie w ramach programu "Aktywny Samorząd"

Dnia 1 października 2012 roku skończył się nabór wniosków osób niepełnosprawnych o dofinansowanie zakupów w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd”.

Aktywny Samorząd - nowy program działań na rzecz osób niepełnosprawnych

Od 2012 roku Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych uruchomił program "Aktywny Samorząd", w ramach którego część swoich zadań przekazał samorządom powiatowym, m.in.

Program PFRON "Komputer dla Homera"

Jednym z programów Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wspierających osoby niewidome i niedowidzące jest program "Komputer dla Homera".

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer