This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Międzynarodowe badania pacjentów z Aniridią

W dniach 15-17 grudnia 2014r. w Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Katowicach odbyły się badania osób z Aniridią przeprowadzone w ramach międzynarodowej współpracy i programu badawczego. Obok lekarzy z Katowic badania prowadzili i nadzorowali lekarze ze Szwecji. Należy podkreślić profesjonalne podejście i fachową wiedzę okulistów, którą rzadko można spotkać przy tej niezbyt często spotykanej wadzie.

Oprócz czysto medycznej strony związanej z badaniami, spotkanie w tym samym czasie wielu osób borykających się na co dzień z ANIRIDIĄ pozwoliło na wymianę doświadczeń życiowych i nawiązanie kontaktów osobistych a nie tylko wirtualnych.

Cieszy również fakt, że ANIRIDIĄ zainteresowało się Radio Katowice. Nagrane zostały rozmowy z lekarzami, z dziećmi i ich rodzicami. Należy mieć nadzieję, że audycja lub informacja o aniridii pojawi się na stronie internetowej Radia Katowice.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer