Forum - aniridia.pl

Forum poświęcone aniridii (brak tęczówek) u dzieci. Aniridia jest rzadką chorobą. Prawdopodobieństwo wystąpienia 1/50000 do 1/100000 urodzeń. Towarzyszą jej często: zaćma, niedorozwój nerwu wzrokowego, jaskra, oczopląs.
Teraz jest 29 mar 2024, o 01:57

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 lut 2020, o 16:13 
Offline
forumowicz

Dołączył(a): 1 lut 2020, o 16:09
Posty: 1
produkty eko- największa fikcja i naciąganie na kase klientów. Produkty eko będziesz miał jak zaczniesz sam je hodować i wytwarzać, wtedy bedą eko.

_________________
https://mama-i-dziecko.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 gru 2021, o 22:00 
Offline
forumowicz

Dołączył(a): 19 mar 2021, o 09:19
Posty: 12
Dzisiaj z tą zdrową żywnością to w sumie nie jest lekko... Trzeba byłoby chodzić non stop po sklepach i sprawdzać etykiety itd. Dlatego ja doszłam do wniosku, że postawię na catering dietetyczny https://gastropaczka.pl/lokalizacja/warszawa/ , niech inni to zrobią za mnie :). Jeszcze zyskam gotowe, smaczne posiłki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sty 2022, o 20:10 
Offline
forumowicz

Dołączył(a): 19 mar 2021, o 09:24
Posty: 15
Owszem najlepiej sięgać po ekologiczną, zdrową żywność. Warto też z całą pewnością zakupić sobie naturalną wodę, która będzie nawadniać odpowiendio organizm. Tutaj można wyróżnić wodę alkaiczną Polaris Ph, która chociażby w Biedronce jest dostępna. Ona chociażby korzystnie na regulacje ciśnienia krwi, czy też nawet pozwala zniwelować nieco poziom cholesterolu, czy glukozy.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL