Forum - aniridia.pl

Forum poświęcone aniridii (brak tęczówek) u dzieci. Aniridia jest rzadką chorobą. Prawdopodobieństwo wystąpienia 1/50000 do 1/100000 urodzeń. Towarzyszą jej często: zaćma, niedorozwój nerwu wzrokowego, jaskra, oczopląs.
Teraz jest 28 mar 2024, o 18:35

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: eko żywność
PostNapisane: 28 sie 2018, o 20:26 
Offline
forumowicz

Dołączył(a): 28 sie 2018, o 20:22
Posty: 1
Cześć, czy dajecie swoim dzieciom jedzenie ze zwykłego sklepu, czy raczej żywność ekologiczna sklep[/size] ?Myślicie, że e w sklepie eko jest naprawdę zdrowe, czy lepiej podjechać na jakąś farmę/gospodarstwo i bezpośrednio nabyć niektóre produkty od rolnika?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2018, o 12:27 
Offline
forumowicz

Dołączył(a): 29 sie 2018, o 12:25
Posty: 1
Witam. Ja podaje swoim dzieciom produkty, które kupuję w normalnym sklepie spożywczym. Kiedyś oglądałam program i podobno żywność eko, wcale nie jest taka eko. Ale to już oczywiście Twój wybór.

_____________
sklepdlasluchacza.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 wrz 2018, o 22:45 
Offline
forumowicz

Dołączył(a): 24 wrz 2018, o 22:42
Posty: 1
A dziecko nie moze jesc zwyklych rzeczy, tylko trzeba je zmuszac do zarcia wszystkiego pseudo eko? Czemu wy tak meczycie te dzieci. Jedni zmuszaja dzieci do jedzenia samych warzywek bez mieska, ktorego potrzebuja, inni odmawiaja im slodyczy, nawet jesli tylko w nagrode... No naprawde, dajcie se spokoj. Psu tez dajecie eko zarcie? :roll: :( :evil:

_________________
gambia.net.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lis 2018, o 11:48 
Offline
forumowicz

Dołączył(a): 16 lis 2018, o 11:19
Posty: 1
kitiket napisał(a):
A dziecko nie moze jesc zwyklych rzeczy, tylko trzeba je zmuszac do zarcia wszystkiego pseudo eko? Czemu wy tak meczycie te dzieci. Jedni zmuszaja dzieci do jedzenia samych warzywek bez mieska, ktorego potrzebuja, inni odmawiaja im slodyczy, nawet jesli tylko w nagrode... No naprawde, dajcie se spokoj. Psu tez dajecie eko zarcie? :roll: :( :evil:

Akurat słodycze nie są potrzebne w rozwoju dziecka. Są tylko pustym zapychaczem który NIC nie wnosi do dziecięcej diety, czasem nawet jest w stanie wyrządzić szkody. Jak już slodycze to tylko ZDROWE słodycze jak np. owoce.

_________________
lumamobile.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2018, o 20:02 
Offline
forumowicz

Dołączył(a): 9 gru 2018, o 20:01
Posty: 1
wydaje mi się ,że to bardzo dobry pomysł ale na pewno taka żywność więcej kosztuje.

_____________________________________

wyposazenie warsztatu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2018, o 14:46 
Offline
forumowicz

Dołączył(a): 19 gru 2018, o 14:39
Posty: 1
Witam! Jestem jeszcze niepełnoletni, ale sam bede stosował takie produkty w swoim wlasnym domu, a wlasciwie nawet probuje zachecic rodzicow do tego, pozdrawiam! :)

_________________
http://protape.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2018, o 20:35 
Offline
forumowicz

Dołączył(a): 27 gru 2018, o 20:26
Posty: 1
zosia36 napisał(a):
Witam. Ja podaje swoim dzieciom produkty, które kupuję w normalnym sklepie spożywczym. Kiedyś oglądałam program i podobno żywność eko, wcale nie jest taka eko. Ale to już oczywiście Twój wybór.[/url]


zgadzam się żywność eko bywa gorsza od tej nie etykietowanej EKO naklejkami, grunt to zachować zdrowy rozsądek i dla przykładu poddam pomysł - moja rodzina zaopatruje się u zaufanch rolników na peryferiach Radomia, raz na 3 tygodnie robimy zaopatrzenie, a ja mam pewność, że mam warzywka nie pryskane, zdrowe smaczne a nie z tektury.

___________

kredki pastele


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 sty 2019, o 16:07 
Offline
forumowicz

Dołączył(a): 24 sty 2019, o 16:00
Posty: 1
staramy się jeść prostą żywność jak najmniej przetworzoną z okolicnzych gospodarstw i sklepów ze zdrową zywnością - dzięki temu stan skóry mojego syna uległ poprawie, wiec cos jest na rzeczy





_________________________________________________________
hafciarka komputerowa brother


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2019, o 15:50 
Offline
forumowicz

Dołączył(a): 8 mar 2019, o 15:47
Posty: 6
Ja zawsze staram się wybierać produkty spożywcze jak najmniej przetworzone, bez żadnych dodatkowych ulepszaczy. W takie artykuły zaopatruję się przeważnie w sklepach renomowanych firm np. https://www.herbapol.com.pl/produkty/spozywcze/syropy do których mam przekonanie. Nigdy nie kupuję żywności w miejscach, które są mi obce lub mało wiarygodne.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2020, o 16:45 
Offline
forumowicz

Dołączył(a): 19 sty 2020, o 16:38
Posty: 1
Ja kupuję ekologiczną żywność. Wiem, że jest wolna od gmo, pestycydów i innej chemii, a dodatkowo lubię wspierać środowisko.

_________________
włókna keratynowe


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL