Forum - aniridia.pl

Forum poświęcone aniridii (brak tęczówek) u dzieci. Aniridia jest rzadką chorobą. Prawdopodobieństwo wystąpienia 1/50000 do 1/100000 urodzeń. Towarzyszą jej często: zaćma, niedorozwój nerwu wzrokowego, jaskra, oczopląs.
Teraz jest 28 mar 2024, o 18:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 sty 2019, o 12:18 
Offline
forumowicz

Dołączył(a): 18 sty 2019, o 12:16
Posty: 1
Jak mam gorszy dzień to czytam jakieś fajne artykuły. Akurat dziś, na tapecie sieci neuronowe, który naprawdę mnie wciągnął :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sty 2019, o 00:44 
Offline
forumowicz

Dołączył(a): 22 sty 2019, o 00:40
Posty: 1
polecam zmianę miejsca na przysłowiowe 10 dni urlopu wypoczynkowego na regenreację baterii:) ale tak szczerze to wystarczy jak sie ma dosć weekend góry agro nieważne byle by zmienić otoczenie i dom bo w nim zawsze jest cos do zrobienia, nawet jak sie nie idzie do pracy to nie mozna mowic o prawdziwym wypoczynku ciala i umyslu jesli 365 dni w roku spedza sie w tym samym miejscu.



________________________________________
opony zimowe 215/55 r16


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sty 2019, o 10:23 
Offline
forumowicz

Dołączył(a): 28 sty 2019, o 10:16
Posty: 1
mi psycholog zaleciła od czasu do czasu popracowac dla innych np przy odswieżaniu pokoju dla dzieci - widzac ich radosc ich endorfiny pomoga mi w lepszym samopoczuciu. w ten sposób trafiłam na sklep naklejki szeridan i zakupuje naklejki na ścianę dla dzieci moje male choc bywaja ciezkie w obyciu kochaja zmiany w swoim pokoju a naklejki latwo sie usuwa stosunkowo i mozna je wymieniac na inne motywy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2019, o 13:39 
Offline
forumowicz

Dołączył(a): 9 kwi 2019, o 13:33
Posty: 1
Ja zawsze samopoczucie mam bardzo dobre i jestem z tego powodu bardzo zadowolony.Nigdy nie jestem załamany.Jestem zawsze wesoły.
_______________________________________________
https://meblefann.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2024, o 11:25 
Offline
forumowicz

Dołączył(a): 5 sie 2023, o 07:15
Posty: 2
Może naprawdę potrzebujesz pomocy ze strony psychologa bądź terapeuty? To naprawdę nie jest nic złego. Obecnie wiele osób korzysta z takiego wsparcia i wychodzi im to naprawdę na dobre. Myślę więc, że oferta https://centrum-terapii.pl/ cię zainteresuje.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL