Forum - aniridia.pl

Forum poświęcone aniridii (brak tęczówek) u dzieci. Aniridia jest rzadką chorobą. Prawdopodobieństwo wystąpienia 1/50000 do 1/100000 urodzeń. Towarzyszą jej często: zaćma, niedorozwój nerwu wzrokowego, jaskra, oczopląs.
Teraz jest 28 mar 2024, o 20:27

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Materac cena
PostNapisane: 31 maja 2020, o 00:22 
Offline
forumowicz

Dołączył(a): 31 maja 2020, o 00:16
Posty: 1
Witam. Mam pytanie odnoszące się do przedziału cenowego, w którym warto kupić materac. Zależy mi na materacu dwuosobowym, raczej piankowym, antyalergicznym i średniotwardym. Ważne, żeby gwarancja była dość długa, miałam kiedyś przykre doświadczenia z materacem więc chcę być choć w ten sposób zabezpieczona. Chcę też żeby był na prawdę porządny. I pytanie, ile będę musiała przeznaczyć pieniędzy na taki materac? Mam budżet do 5 tys i jak na razie słyszałam o materacach marki Curem w tym przedziale, że są całkiem wporządku ale np Sleepmed ponoć też są dobre. Podajcie też jakieś konkretne przykłady modeli. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2020, o 00:30 
Offline
forumowicz

Dołączył(a): 1 cze 2020, o 00:24
Posty: 1
W tych granicach cenowych mogę polecić materac piankowy Curem "exe", który jest średniotwardy ale to jest ta górna granica średniotwardości, więc dobrze by było go najpierw sprawdzić. Osobiście go mam od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony, ma 20letnią gwarancję i certyfikat jakości AEH, a to sporo mówi o jakości.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2020, o 22:34 
Offline
forumowicz

Dołączył(a): 1 cze 2020, o 22:30
Posty: 1
Też polecam materac Curem ale model LOG, trochę twardszy. Na pewno jest dobry dla kręgosłupa. Mam od dwóch lat i jestem mega zadowolona


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lip 2020, o 12:22 
Offline
forumowicz

Dołączył(a): 13 lip 2020, o 12:11
Posty: 1
Mam od półtorej roku model EXE i jest ok. To jest materac z wyższej półki i nie żałuję, że go kupiłam bo jeśli chodzi o wygląd, właściwości i przede wszystkim o wygodę to jest na prawdę super. 20letnia gwarancja też daje jakieś zabezpieczenie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2020, o 13:50 
Offline
forumowicz

Dołączył(a): 10 sie 2020, o 13:48
Posty: 1
A jaką twardość ma materac "exe"? ważę 87kg i chcę wiedzieć czy bez problemu utrzyma taki ciężar. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL