This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Forum - aniridia.pl

Forum poświęcone aniridii (brak tęczówek) u dzieci. Aniridia jest rzadką chorobą. Prawdopodobieństwo wystąpienia 1/50000 do 1/100000 urodzeń. Towarzyszą jej często: zaćma, niedorozwój nerwu wzrokowego, jaskra, oczopląs.
Teraz jest 16 lip 2019, o 12:54

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 maja 2012, o 17:10 
Administrator

Witamy na forum o aniridii u dzieci, podobnie jak w wypadku większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszej społeczności, ale nie martw się jest to prosty proces, który wymaga minimum informacji.

PostNapisane: 13 maja 2012, o 20:36 
forumowicz

Witam! I bardzo dziękuję za założenie tej strony. Polski internet jest bardzo ubogi w informacje o aniridii, praktycznie nie wiadomo gdzie szukać jakichkolwiek informacji. Wymiana doświadczeń bardzo przyda się nam wszystkim :D

PostNapisane: 14 maja 2012, o 08:36 
forumowicz

Witam serdecznie. Jestem rodzicem 15-latki z aniridią. Służę pomocą i doświadczeniem. Mam nadzieję, że uda się tutaj stworzyć jedno miejsce w sieci, gdzie można będzie uzyskać informacje o aniridii

PostNapisane: 22 maja 2012, o 22:24 
forumowicz

Witam,
jestem mamą 15-latki z aniridią chętnie pomogę. Jest nas troje na tym forum a mam nadzieję, że będzie więcej.
Pozdrawiam Kasia

PostNapisane: 25 lis 2012, o 13:41 
forumowicz

Witam
Mam 36 lat i choruję na aniridię i wszelkie choroby oczu, które współtowarzyszą tej dolegliwości.
Bardzo się cieszę, że powstaje coraz więcej stron poświęconych tej chorobie. Ja dopiero niedawno zaczęłam odkrywać wszelkie wiadomości o aniridii zawarte w internecie. Bardzo żałuję, że zabrałam się za to tak późno.
Niestety wielu okulistów nadal niepewnie stąpa w tej dziedzinie.
Chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami.
Jednocześnie mam pytanie. Czy ktoś z Was miał już do czynienia z Fundacją: Aniridia Foundation Internacjonal? Czy oni faktycznie są w stanie pomóc? Noszę się z zamiarem napisania do nich....

Serdecznie pozdrawiam
Ewa

PostNapisane: 25 lis 2012, o 20:19 
forumowicz

Witam cię Ewo
Cieszę się, że dołączyła do nas kolejna osoba, tym bardziej, że problem aniridii zna z autopsji. Jak zapewne zauważyłaś, strona jest jeszcze w powijakach i powoli zaczyna się rozwijać. Z fundacją nie mieliśmy styczności, tak więc nie wiem jaka może być pomoc z ich strony. Naszą córkę zapisaliśmy do naszego krajowego stowarzyszenia Retina - link jest na stronie.
Serdecznie zapraszam cię - jeśli tylko masz ochotę - do współtworzenia serwisu.

PostNapisane: 26 lut 2014, o 23:05 
forumowicz

witam

PostNapisane: 23 mar 2014, o 17:46 
forumowicz

Cześć, Małgosia, trzydziestka z dziedziczoną aniridią-Poznań

PostNapisane: 23 mar 2014, o 18:17 
forumowicz

Mam jeszcze pyt.czy koloru skóry forum nie mozna u siebie zmienic?

PostNapisane: 31 mar 2014, o 22:57 
Administrator

Na razie trzeba zostać przy tej skórce i kolorze który jest. Jeśli uda mi się zaktualizować forum i wgrać nowe skórki to można będzie zmieniać.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]